Hakkımızda

Hakkımızda

HD İLETİŞİM, Ankara’da bulunan Mitel/Aastra(Ericsson) Telefon Santral Sistemleri bayi ve yetkili teknik servisidir.

Tümleşik İletişim Çözümleri alanında kurumunuzun/şirketinizin ihtiyaç duyacağı satış, mühendislik, teknik destek ve servis alanlarında ki her türlü çalışmalarda HD İletişim müşteri merkezli çalışmayı her zaman kendine ilke edinmiştir.

HD İletişim bünyesinde, Mitel/Aastra(Ericsson) Büyük ölçekli Pür IP Telefon Santralleri , A470 Orta ölçekli IP Telefon Santralleri, Solidus eCare Profesyonel Call Center çözümleri ve her türlü Analog, Sayısal, IP, SIP, Dect, Softphone, VTC(Video Conference System) ve Akıllı Telefon Entegrasyonu(AMC) Telefon desteğini her zaman vermektedir. Ayrıca Network Sistem çözümlerinde, Yangın Alarm Sistemleri ve Kamera görüntü sistemlerinde HD İletişim yetkili satış ve teknik servis hizmetlerinde de ön plana çıkmaktadır.

HD İletişim ayrıca otel telefon santralı ve otel işletim sistemleri entegrasyonu için PASS ZONE yazılımını sunmakta ve her türlü desteğini de sahada deneyimli personeli ile vermektedir.

Müşteri odaklı çalışmayı kendine prensip edinen HD İletişim Teknik Personeli, satış sonrasında sahada ki tecrübeleri ile en iyi şekilde vermektedir.

HD İLETİŞİM, yeni nesil çözüm ortağınız.